На Снятинщині з літаків розкидатимуть вакцину від сказу для диких тварин

Фото без описуНа Снятинщині із 13 вересня по 20 вересня проводитимуть пероральну вакцинацію диких тварин від сказу (лисиць,  та єнотовидних собак).

Снятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області   просить  жителів Снятинського району не чіпати приманки

Вакцину розкидатимуть з літаків АН-2.

Звертаємось до жителів району коли ви побачите літак АН–2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо не хвилюватися – це лише здійснюється процес вакцинації диких м'ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця.

Зазначена кампанія проводитиметься відповідно до Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України № 100 від 03 вересня 2018 р. щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Івано-Франківської  області та Снятинського району.

Снятинськерайонне

управління Головного управління