Голова селищної ради ОТГ провів оперативну робочу нараду

Дата: 24.09.2018 16:58

24 вересня 2018 року голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк провів  робочу нараду за участю першого заступника голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавської, заступника голови селищної ради ОТГ Павла Книша, в.о. старост ОТГ, начальників відділів виконавчого апарату селищної ради, керівників установ та організацій Заболотівської громади.

У ході наради було підведено підсумки роботи за тиждень, що минув. Розглянуто ряд питань, зокрема: про завершення робіт в дитячому садку в с. Рудники, капітальний ремонт дорожнього покриття в в с.Троїця, наповнення місцевого бюджету по сплаті акцизного збору,  проведення тарифікації в закладах освіти, роботи Заболотівської РЛ, про підготовку заходів до Дня людей похилого віку та наведення благоустрою в населених пунктах Заболотівської ОТГ.

Головою селищної ради ОТГ було надано ряд доручень начальникам відділів виконавчого апарату, керівникам установ та організацій Заболотівської громади.