Робоча зустріч-семінар представників Благодійного фонду "Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ"

Дата: 10.01.2019 15:14

10 січня 2019 року в Заболотівській  селищній раді ОТГ відбулася робоча зустріч – семінар представників Благодійного фонду «Карітас – Івано - Франківськ УГКЦ». На зустрічі піднімалися питання попередження злочинів торгівлі людьми серед жителів ОТГ, виявлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми та забезпечення надання допомоги для успішної реалізації та інтеграції у громаді.

Учасниками семінару були  начальник та спеціалісти відділу праці та соціального захисту населення Заболотівської селищної ради ОТГ, соціальні робітники в ОТГ, а також соціальні педагоги та практичні психологи ліцеїв та гімназій ОТГ. Також слухачі отримали буклети з інформацією про те, як не потрапити у рабство та що робити, коли людина опинилася у скрутному становищі, перебуваючи за кордоном.