Нарада у голови

Дата: 11.07.2019 11:32

10 липня 2019 року в приміщенні Заболотівської селищної ради ОТГ відбулась розширена нарада з в.о. старостами та їх діловодами, працівниками бібліотечних та клубних закладів Заболотівської ОТГ. Нараду проводив голова Заболотівської селищної ради Іван Танюк. Одним із ключових питань наради була організація максимальної кількості заходів у клубних закладах, активізації роботи бібліотек та дотриманні трудової дисципліни працівниками закладів культури.  Окрім того, наголошено на проведенні благоустрою біля пам’ятників, пам’ятних знаків, братських могил та  меморіалів на підпорядкованих їм територіях.

Нарада пройшла дуже плідно та активно, були питання на які надано відповіді, але є й багато проблемних питань, яке керівництво Заболотівської селищної ради готове і надалі вирішувати спільно із працівники культури нашого краю, бо поки розвивається культури, розвивається нація!