Прийнято селищний бюджет на 2021 рік

Дата: 24.12.2020 16:35

24  грудня 2020 року відбулась чергова друга сесія VІІІ скликання Заболотівської селищної ради під головуванням селищного голови Петра Маліборського. У роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів селищної ради, депутати Івано-Франківської обласної ради Роман Білик та Дмитро Грицюк, керівники підрозділів апарату селищної ради.

На порядок денний було винесено 17 питань. Депутати розглянули питання різних сфер життєдіяльності Заболотівської громади та спланували стратегічні завдання на 2021 рік. Головним питанням, яке було розглянуто депутатами, це проект бюджету селищної ради на 2021 рік.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання другої сесії восьмого скликання селищної ради пройшло злагоджено та організовано, адже прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.