РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо безпечного поводження з тілами померлих осіб з підозрою або підтвердженням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Дата: 22.03.2021 09:52

Особи, які безпосередньо контактують з тілами померлих від коронавірусної хвороби (COVID-19), повинні використовувати засоби індивідуального захисту для уникнення ризику інфікування через контакт з фізіологічними рідинами хворого, контамінованими поверхнями та предметами. Мінімальний набір засобів індивідуального захисту: рукавички та водостійкий ізоляційний халат із довгими рукавами. Додатково рекомендовано використовувати медичну маску, окуляри або захисний щиток та шапочку медичну одноразову.

Детальніше: Постанова головного державного санітарного лікаря України від 4 серпня 2020 року №44 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо безпечного поводження з тілами померлих осіб з підозрою або підтвердженням коронавірусної хвороби (COVID-19)».