Виїзний семінар керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 18.05.2021 15:37

13 травня 2021 року, з ініціативи селищного голови Петра Маліборського  відбувся виїзний семінар керівників закладів загальної середньої освіти. Мета заходу: обмін досвідом щодо створення належних умов освітнього процесу  та роль керівника у цьому напрямку.

Робочу групу очолила начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Іванна Марчук.   Учасниками семінару були відвідані всі навчальні заклади Заболотівської селищної ради. Кожен керівник презентував   свій заклад,  ділився здобутками та напрацюваннями  у різних напрямках освітньої діяльності й озвучував нагальні потреби . Велику увагу акцентували на тому, що кожна школа є невід'ємною частиною громади,  виконує функцію надання якісних освітніх послуг, є осередком культурно - просвітницького життя  на території того чи іншого населеного пункту.

Як підсумок семінару  кожен керівник  висловив свою думку відносно побаченого і почутого. Було визнано, що партнерство є невід'ємною  умовою успішного  розвитку навчального закладу, а обмін досвідом у такому форматі – доцільним.