Заболотівська громада у смартфоні – чат-бот, який наближує владу до людей

  • 486

Фото без описуУ Заболотівській громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ, який покращить взаємодію громадян із Заболотівської селищною радою. Скористатися послугами чат-боту можна через месенджер Viber, сканувавши QR-код із зображення.

Чат-ботом СВОЇ можна скористатися у Viber. Він містить три зручних блоки: «Послуги», «Я+Влада» і «Моє місто». 

У блоці «Послуги» громадяни можуть дізнатися адресу чи графік роботи структурних підрозділів селищної ради, ЦНАП чи знайти, як замовити послугу онлайн. Серед доступних сервісів — витяг про земельну ділянку, довідка про відсутність судимості, довідка з реєстру нерухомості, послуга єМалятко, відкриття ФОП, отримання ліцензій та дозволів тощо. 

Блок «Я+Влада» дозволяє написати звернення, оцінити роботу чиновників чи комунальних установ, підтримати проєкт громадського бюджету чи підписати петицію до місцевої влади. 

Блок «Моє місто» є довідником інформації про місцеві заклади та служби, останні новини та події у Заболотівській громаді. 

Муніципальний чат-бот СВОЇ впроваджується Заболотівської селищною  радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії. Фото без опису Фото без опису

 
  Фото без опису