Урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 14:52

Сьогодні, 2 липня селищний голова Петро Маліборський взяв участь в урочистостях з нагоди 6-ї річниці Дня створення Національної поліції України.  В своєму привітанні Петро Васильович висловив  щиру вдячність від себе особисто та депутатського корпусу Заболотівської селищної ради за самовіддану службу та побажав міцного здоров’я, злагоди в родинах, мирного неба, наснаги та впевненості у своїх силах у нелегкій повсякденній діяльності.

А також, селищний голова нагородив Грамотами Заболотівської селищної ради працівників Снятинського ВП №1  Коломийського  РВП ГУНП в Івано-Франківській області - старшого лейтенанта поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Кобзаря А. В., старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції Савчука І. І., старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції Лаврука Р. Т. за  сумлінну працю,  зразкове виконання своїх службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та захист прав і свобод громадян.