Робоча зустріч з суб’єктами господарювання за видом економічної діяльності «Охорона здоров’я».

Дата: 08.07.2021 09:10

08.07.2021 року в приміщенні Заболотівської селищної ради відбулася зустріч представників робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Заболотівській селищній раді з суб’єктами господарювання за видом економічної діяльності «Охорона здоров’я».

На зустрічі представниками робочої групи ознайомлено приватних медиків з листом управління соціально-економічного розвитку Коломийської райдержадміністрації від 24.06.2021 № 71/01-30/18 та                                                проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску на роботу працівників без оформлення трудових відносин.