Увага! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

  • 458

         Заболотівська селищна рада повідомляє, що департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочинає прийом документів за напрямком дотація за приріст корів.

         Дотація надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30000 гривень за одну голову.

    Для отримання дотації за приріст корів суб’єкти господарювання подають до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (вул.Грушевського, 21 каб. №713, м.Івано-Франківськ, тел. 55-21-63, 066-370-42-49) до 1 вересня 2021 року такі документи:

заявку;

  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпечення їх кормами (форма №24 (річна)) станом на 1 січня;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин (форма №24 (місячна)) за січень-червень поточного року;
  • виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичною особою і власником корів, станом на 1 січня та 1 липня поточного року.