конференція "Про розвиток сільських територій" голів територіальних громад Черкащини та Івано-Франківщини."

Дата: 29.09.2021 17:01

Двадцять дев’ятого вересня у селищі Печеніжин відбулася спільна конференція "Про розвиток сільських територій" голів територіальних громад Черкащини та Івано-Франківщини.

У даному заході брав участь Заболотівський селищний голова Петро Маліборський, а також голови із 25-ти територіальних громад Черкащини та 13-ти громад Коломийщини, представники із Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України та Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Петро Маліборський разом із головами Черкащини та Прикарпаття обговорили виклики, які стоять перед громадами та шляхи вирішення проблемних питань, а також співпрацю між регіонами.