У Заболотівській громаді започатковано шаховий турнір-фестиваль «ZabolotivOpen”.

Дата: 05.10.2021 09:00

З ініціативи заболотівчанина, кандидата в майстри спорту з шахів Василя Манилюка та за підтримки селищного голови Петра Васильовича Маліборського у стінах Заболотівського ліцею зібралось 17 учасників Заболотівщини та гостей нашої громади.

На спортивному заході зустрілись спортсмени різного віку та різних рангів. Проте кожен з них наполегливо долав партії за партіями, адже було за що боротися: окрім медалей та кубків, на кращих шахістів чекали грошові премії.

Тож перемогу та премію у розмірі 1 тисячі гривень отримав Кузик Юрій

2 місце та премія у 700 гривень - Онищук Сергій

3 місце та грошову винагороду у 500 грн. отримав Стефурак Роман

Найкращим гравцем у категорії до 18 років став Стефурак Тарас, який отримав приз - 300 гривень

А найкращий гравець у категорії 50+ - Кузик Василь, який теж отримав 300 гривень.

За словам голови Заболотівської громади Петра Васильовича, такий турнір варто підтримувати і зробити традиційним, а він цьому обов’язково буде сприяти.

Вітаємо переможців та учасників турніру! Бажаємо подальших перемог та не зупинятися на досягнутому!