Шановні працівники соціальної сфери!

  • 545

Фото без описуУ першу неділю листопада в нашій державі відзначають День працівника соціальної сфери -  свято людей, які першими приймають на себе хвилі людських проблем і в міру своїх можливостей допомагають їх вирішити не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті. На території громади реалізацію  державної соціальної політики здійснюють працівники відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради під керівництвом Романа Чорнописького та працівники обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Лелеченя» під керівництвом Лілії Лавриненко.

       Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки вона може допомагати іншим. Ваша праця скромна і не завжди помітна для широкого загалу, але завжди сповнена душевного тепла, людяності, розуміння, милосердя до конкретної  особи та її життєвої ситуації. Саме завдяки самовідданому служінню обраній справі, Ви приносите людям розраду, даруєте впевненість у завтрашньому дні, сприяєте поліпшенню добробуту населення та забезпечуєте належний рівень соціального захисту на Заболотівщині.

         На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка і допомога  тим, хто  найбільше її потребує. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку,  дітей та осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, сім'ї учасників АТО, тимчасово переселених українських громадян, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. За це Вам шана і повага! 

         Отож, у з нагоди професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану працю, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя Вам та Вашим родинам.

        

З повагою

Заболотівський селищний голова                             Петро МАЛІБОРСЬКИЙ