Новини

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації та органу державної виконавчої служби.

20 вересня відбулася спільна нарада Коломийського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Снятинського відділу ДВС у Коломийському районі Івано-Франківської області Південно-Західного МРУ Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

11:27 20.09.2021

Соціально-виховна та індивідуально профілактична робота із клієнти пробації.

З метою підвищення правової обізнаності громадян 7 вересня Надія Лосєва, головний спеціаліст відділу «Снятинське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з начальником Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенієм Терентьєвим проведено бесіду із клієнтами пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації на тему «Права та обов’язки осіб при проведенні профілактичних щеплень».

11:19 10.09.2021

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації із суддями Снятинського районного суду Івано-Франківської області.

Впровадження пробації в Україні - це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

15:13 27.08.2021

Пробація та служба зайнятості – можливість змінити життя на краще для суб’єктів пробації.

Мабуть, кожна людина своє майбутнє пов'язує з роботою, яка б приносила йому достатній заробіток, який би забезпечив гідне життя. І це є цілком природнім бажанням для кожного, хто турбується про свій завтрашній день. Але, як показує практика, на шляху до очікуваної роботи ви можете зіткнутися з рядом перешкод і труднощів.

13:40 25.06.2021

Відновне правосуддя для дітей.

07.04.2021 року в службовому приміщенні уповноваженого органу з питань пробації за ініціативи Снятинського бюро безоплатної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД головного спеціаліста відділу Надії Лосєвої за участі начальника Снятинського РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенія Терентьєва та представників ювенальної превенції сектору превенції Коломийського РВП ГУНП в Івано-Франківській області Оксани Пожоджук, В.о. начальника Служби у справах дітей Снятинської міської ради Ємілії Курилюк, завідувача сектору у справах дітей відділу соціального забезпечення Заболотівської селищної ради Надії Качмарської, було проведено круглий стіл, щодо обговорення наказу Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України  №172/5/10 від 21.01.2019 Про реалізацію пілотного проекту «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», оскільки його дія починаючи з 28.04.2020 року поширюється на всій території України.

13:23 07.04.2021