Відновне правосуддя для дітей.

07.04.2021 року в службовому приміщенні уповноваженого органу з питань пробації за ініціативи Снятинського бюро безоплатної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД головного спеціаліста відділу Надії Лосєвої за участі начальника Снятинського РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенія Терентьєва та представників ювенальної превенції сектору превенції Коломийського РВП ГУНП в Івано-Франківській області Оксани Пожоджук, В.о. начальника Служби у справах дітей Снятинської міської ради Ємілії Курилюк, завідувача сектору у справах дітей відділу соціального забезпечення Заболотівської селищної ради Надії Качмарської, було проведено круглий стіл, щодо обговорення наказу Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України  №172/5/10 від 21.01.2019 Про реалізацію пілотного проекту «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», оскільки його дія починаючи з 28.04.2020 року поширюється на всій території України.

13:23:52 07.04.2021