Проведено консультування суб’єктів пробації

• Переглядів: 278

З метою підвищення правової обізнаності громадян 28 січня Надією Лосєвою, головним юристом відділу «Снятинське бюро правової допомоги» спільно з начальником Коломийського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в області для суб’єктів пробації проведено семінар  на тему: «Право на державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

ПРОФІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

• Переглядів: 580

29 жовтня 2021 року в приміщенні Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу пробації.

Соціально виховна робота із суб’єктами пробації

• Переглядів: 426

24 вересня 2021 року в рамках соціально – виховної роботи з метою розширення обізнаності суб’єктів пробації та сприяння у вирішенні їхніх потреб проведено просвітницько-профілактичний захід спільно з начальником Снятинського відділу ДРАЦС у Коломийському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано Франківськ) Гуцуляк Оксаною, яка розповіла присутнім про безпосередні послуги, які надаються відділом ДРАЦС, у тому числі про порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації  та органу державної виконавчої служби.

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації та органу державної виконавчої служби.

• Переглядів: 478

20 вересня відбулася спільна нарада Коломийського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Снятинського відділу ДВС у Коломийському районі Івано-Франківської області Південно-Західного МРУ Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Соціально-виховна та  індивідуально профілактична робота із клієнти пробації.

Соціально-виховна та індивідуально профілактична робота із клієнти пробації.

• Переглядів: 579

З метою підвищення правової обізнаності громадян 7 вересня Надія Лосєва, головний спеціаліст відділу «Снятинське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з начальником Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенієм Терентьєвим проведено бесіду із клієнтами пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації на тему «Права та обов’язки осіб при проведенні профілактичних щеплень».

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації  із суддями Снятинського районного суду  Івано-Франківської області.

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації із суддями Снятинського районного суду Івано-Франківської області.

• Переглядів: 385

Впровадження пробації в Україні - це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

Пробація та служба зайнятості – можливість змінити життя на краще для суб’єктів пробації.

• Переглядів: 573

Мабуть, кожна людина своє майбутнє пов'язує з роботою, яка б приносила йому достатній заробіток, який би забезпечив гідне життя. І це є цілком природнім бажанням для кожного, хто турбується про свій завтрашній день. Але, як показує практика, на шляху до очікуваної роботи ви можете зіткнутися з рядом перешкод і труднощів.

Відновне правосуддя для дітей.

• Переглядів: 1348

07.04.2021 року в службовому приміщенні уповноваженого органу з питань пробації за ініціативи Снятинського бюро безоплатної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД головного спеціаліста відділу Надії Лосєвої за участі начальника Снятинського РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенія Терентьєва та представників ювенальної превенції сектору превенції Коломийського РВП ГУНП в Івано-Франківській області Оксани Пожоджук, В.о. начальника Служби у справах дітей Снятинської міської ради Ємілії Курилюк, завідувача сектору у справах дітей відділу соціального забезпечення Заболотівської селищної ради Надії Качмарської, було проведено круглий стіл, щодо обговорення наказу Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України  №172/5/10 від 21.01.2019 Про реалізацію пілотного проекту «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», оскільки його дія починаючи з 28.04.2020 року поширюється на всій території України.