Оголошення

Виконавчий комітет Заболотівської селищної ради відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  повідомляє про оприлюднення з 17  вересня 2021 року проєкту рішення виконавчого комітету Заболотівської селищної ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів  у Заболотівській територіальній громаді».

09:44 14.09.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта Заболотівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 20  квітня 2021 року на офіційному веб-сайті Заболотівської селищної ради проєкту рішення Заболотівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку» з аналізом його регуляторного впливу.

13:13 14.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта Заболотівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 15  квітня 2021 року на офіційному веб-сайті Заболотівської селищної ради проєкту рішення Заболотівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» з аналізом його регуляторного впливу.

16:00 09.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта Заболотівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Заболотівської територіальної громади»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 12  квітня 2021 року на офіційному веб-сайті Заболотівської селищної ради проєкту рішення Заболотівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Заболотівської територіальної громади» з аналізом його регуляторного впливу.

13:14 06.04.2021