Основні напрями діяльності

Історія закладу

Витоки суспільного виховання дітей у селищі Заболотів сягають першої половини  ХХ століття. Тут була відкрита середня школа, школа робітничої молоді, а згодом, у 50-х роках минулого століття – Будинок піонерів.

Активно почав діяти наш позашкільний заклад як районний Будинок піонерів з 1956 року.

Спочатку він знаходився в жилому будинку по вул. Грушевського,далі – по вул. Млинській (де нині - резиденція ксьондза Римо – Католицькоїцеркви). Довший час Будинок піонерів знаходився у окремій будівлі по вул. Б. Хмельницького у „Домі товариства „Народна спілка”.

У 1990 році його перейменувалив будинок школяра. Після пожежі

у будівлі(1998р.)заклад було перенесено  в приміщення дитячого садочку „Берізка”,  а з 2013 року будинок школяра  орендує частину приміщення  Заболотівського ліцею.

З 2017 року заклад є власність Заболотівської селищної ради  об’єднаної територіальної громади, з 2018 року заклад переіменовано на Заболотівський центр дитячої та юнацької творчості.