«СТАЄМО СИЛЬНІШИМИ РАЗОМ»: ПРЕДСТАВНИКИ ЗАБОЛОТІВЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОСВІТЯНСЬКОМУ ФОРУМІ

• Переглядів: 221

Сьогодні, 18 квітня 2024 року в місті Тисмениця відбувся форум «Стаємо сильнішими разом. Ефективні моделі управління в умовах воєнного стану». Проведено захід за ініціативи громадської організації «Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ» та підтримки Тисменицької міської ради.

КОНКУРС "СЕРЦЕМ ЄДИНИМ, МИ - УКРАЇНА!" ПРОВЕДЕНО В ЗАБОЛОТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

• Переглядів: 316

Проєкт "Серцем єдиним, ми - Україна"  спрямований на  підсилення  національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоційному розвантаженню. До масштабного проєкту долучилися  7 творчих колективів учнів 8-11 класів ліцеїв та гімназій громади. Захід відбувся за участю представників місцевої влади, керівників навчальних закладів громади, педагогів, учнівської молоді, учасників проєкту та громадськості. Цей конкурс – для учнівської молоді, які цікавляться подіями сьогодення, майстерно володіють словом, розповідають цікаві історії про наших захисниць та захисників, а також вправно танцюють та співають патріотичних пісень. Колективи учасників конкурсу презентували свої творчі доробки і за допомогою вокалу, хореографії, театралізації та декламування. Колективи закладів освіти представили на розгляд журі цікаві проєкти, логотипи команд та композиції. Зазначимо,  що творчий конкурс відбуватиметься у три етапи – на рівні територіальних громад, районів та області. За результатами чесної і конкурентної боротьби  визначено, що на районному етапі представить громаду  команда Ганьківського ліцею.  Бажаємо їм успіхів в подальшому. А командам Заболотівського ліцею ім. М.Попадюка, Олешківської гімназії, Іллінецького ліцею та Тулуківської гімназії,Тростянецької гімназії і Балинцівського ліцею  ім. Я.Барнича спасибі за незабутні патріотичні виступи, позитивні, щирі емоції!

ОСВІТЯНИ ЗАБОЛОТІВЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ "СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

• Переглядів: 305

10 квітня 2024 року у м. Івано-Франківськ відбувся освітній форум "Стратегічна сесія цифровізації освітньої галузі Івано-Франківської області".

СПОРТ У КОЖНУ ШКОЛУ: ПРОДОВЖУЄМО ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ СПОРТИВНИМ ІНВЕНТАРЕМ

• Переглядів: 333

Які б обставини не складалися, та, які б складні часи не були – нам треба думати про наших дітей та виховувати свідоме, патріотично-налаштоване, сильне і здорове покоління українців.

"ПРИСЯГАЮ СВОЄЮ ЧЕСТЮ БУТИ ВІРНИМ БОГУ ТА УКРАЇНІ, ДОПОМАГАТИ ІНШИМ, ЖИТИ ЗА ПЛАСТОВИМ ЗАКОНОМ"

• Переглядів: 431

12 квітня Національна скаутська організація України «Пласт» відзначає  112-ту річницю свята Першої Пластової Присяги. Частина присяги звучить так: "Присягаю своєю честю бути вірним Богу та Україні, допомагати іншим, жити за пластовим законом".

УЧНІ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ЗАБОЛОТІВЩИНИ ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ГРАТИ У ВЕЛИКИЙ ТЕНІС

• Переглядів: 1037

Великий теніс по праву вважається одним з елітних видів спорту. Ця дисципліна завойовує серця спортсменів і глядачів з кінця дев’ятнадцятого століття і з часом його популярність тільки зростає. Тенісом займаються мільйони людей у ​​всьому світі, він підходить для дорослих та дітей, професіоналів та любителів.

ЯК НА ПРИКАРПАТТІ БОРОЛИСЯ З МОСКАЛЯМИ:  ВІДВІДАЛИ  ІСТОРИЧНІ МІСЦЯ ОПОРУ  В С.ВЕЛИКИЙ КЛЮЧІВ ТА С.СПАС

ЯК НА ПРИКАРПАТТІ БОРОЛИСЯ З МОСКАЛЯМИ: ВІДВІДАЛИ ІСТОРИЧНІ МІСЦЯ ОПОРУ В С.ВЕЛИКИЙ КЛЮЧІВ ТА С.СПАС

• Переглядів: 402

02 квітня 2024 року в рамках співпраці з Нижньовербізькою територіальною громадою  мали змогу відвідати криївки-   історичні місця опору  в с.Великий Ключів та с.Спас.

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З   ВИХОВНИКАМИ СТАНИЦІ ПЛАСТ-НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З ВИХОВНИКАМИ СТАНИЦІ ПЛАСТ-НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ

• Переглядів: 250

28 березня 2024 року проведено зустріч з потенційними виховниками Заболотівської станиці ПЛАСТ-НСОУ. До заходу долучився Андрій Татарин, кандидат політичних наук (PhD), пластун сеніор праці, станичний Пластової станиці Тисмениця. Обговорено алгоритм дій як стати волонтером-виховником у пластунському  руху Заболотівщини та заходи, які плануються до проведення в найближчий час.  Потрібно зрозуміти – сьогодні важливо у наших дітях закласти зернину патріотизму, яка, коли проросте, дасть можливість уникнути тих моментів та протистоянь, що є зараз у нашій державі.