Відділ освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради

Здобутки освітян Заболотівської громади!

Протягом травня-червня 2021 року Коломийська районна профспілка організувала спортивні змагання серед освітян району, які відбувалися у П’ядиках та Стецеві. Участь узяли педагоги Заболотівської селищної ради.  Спортсмени зіграли у футбол та волейбол! Наші заболотівчани гідно представили громаду і посіли почесне  2 місце з обох видів спорту. Наступний етап змагань пройде у нашій громаді, тож з нетерпінням чекаємо гостей нашого  району.

15:44 02.06.2021

Відзначення Дня захисту дітей в навчальних закладах Заболотівської селищної ради

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів.

15:39 02.06.2021