ГОТУЙ САНИ ВЛІТКУ, А ВОЗА ЗИМОЮ!

• Переглядів: 804

Сьогодні, 18 січня в Балинцівський ліцей ім. Ярослава Барнича передано корисну для благоустрою закладу річ – газонокосарку. Як то в народі кажуть: «Готуй сани влітку, а воза зимою»,  в нашому випадку, -  газонокосарку зимою.  Висловлюємо надію, що вручена техніка в умілих руках Марценюка Мирослава Дмитровича буде корисна та сприятиме наведенню краси на території ліцею в теплу пору року.

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

• Переглядів: 479

Сьогодні, 15 січня 2024 року, в сесійній залі селищної ради відбулась робоча нарада з керівниками закладів дошкільної освіти громади.  Під час наради, особливу увагу було приділено питанню організації роботи дошкільних закладів після простою. Також, присутніми обоговорено ряд поточних питань, зокрема, щодо проходження атестації працівників дошкільних закладів, температурного режиму, харчування дошкільнят та організації навчання дітей з особливими освітніми потребами. Обговоривши поточні питання, керівники дошкільних закладів отримали відповідні рекомендації для організації належної роботи підпорядкованих установ.

НАРАДА З ОСВІТЯНАМИ ГРОМАДИ: ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОБОТИ В І СЕМЕСТРІ 2023-2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

• Переглядів: 427

Сьогодні, в сесійній залі селищної ради, за участі селищного голови Петра Маліборського, відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти.

ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

• Переглядів: 990

7 грудня до Заболотівської селищної ради навідались лідери учнівського самоврядування місцевих закладів освіти, щоб привітати працівників з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Встановлено сучасну огорожу біля Заболотівського ліцею ім. Мирослава Попадюка

• Переглядів: 324

За сприяння  селищної ради,  КП "ЗАБОЛОТІВСЬКИЙ ККП", силами працівників  ліцею замінено частину старої огорожі   від проїжджої  частини (понад 60 метрів) біля Заболотівського ліцею ім. Мирослава Попадюка з метою  створення безпечних умов для школярів, забезпечення естетичного вигляду території навчального закладу.

ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ ОБГОВОРИЛИ РЯД  ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ ОБГОВОРИЛИ РЯД ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

• Переглядів: 396

Сьогодні, в сесійній залі селищної ради, за участі Заболотівського селищного голови Петра Маліборського, відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Отримали подяку від Рудниківського ліцею

• Переглядів: 621

Адміністрація Рудниківського ліцею, класна керівниця Лукащук Галина Ярославівна, батьки та здобувачі освіти 5 класу щиро дякують Заболотівському  селищному голові Маліборському Петру Васильовичу за приємний подарунок - телевізор! У нашій класній кімнаті стало ще затишніше.

Спорт є невід’ємною частиною людського життя

• Переглядів: 604

Фізична культура загартовує, виховує особистість. Люди, які регулярно виконують фізичні вправи, мають міцніший імунітет, є витривалішими, вміють ставити собі ціль і йти до неї, долаючи будь-які труднощі. Зрештою, не даремно ж говорять: «Спорт – це життя». Напередодні  завершено ремонт спортивного залу, тренажерного залу, роздягалень у Балинцівському ліцеї імені Ярослава Барнича. Селищний голова  Петро Маліборський звертаючись до присутніх зазначив: "Ми маємо виховувати молодь носіями українського єства, сильних духом і тілом. Хай дітки мають змогу бути здоровими, мають любов до занять фізичної культури. Ми радіємо, що завдяки вкладу селищного бюджету у реалізацію даного проєкту одержано прекрасний спортивний зал, який не ремонтувався десятки років. Відзначаємо старання і працю колективу ліцею, батьків, місцевих підприємців, фермерів та всіх небайдужих до даної події, всіх тих, хто вболіває та прикладається до розвитку спорту на Заболотівщині. Відтепер Балинцівський ліцей імені Ярослава Барнича без перебільшення має один із найкращих спортзалів у громаді".