Пенсійний фонд інформує

Перерахунки пенсій з 1 грудня 2021 року в запитаннях і відповідях У зв’язку із чим відбувся перерахунок пенсій з 1 грудня 2021 року

1 грудня органи Пенсійного фонду здійснили перерахунки пенсій на двох підставах: у зв’язку із зміною величин прожиткових мінімумів та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати в Україні.

14:45 13.12.2021

Перерахунок працюючим пенсіонерам буде

Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які продовжують працювати, встановлено частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон 1058)і постановою правління Пенсійного фонду України №10-1 від18.05.2018 “Про затвердження Порядку перерахунку пенсії без додаткового звернення особи відповідно  до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

10:42 22.04.2021

Зміни в організації виалати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29.03.2021 прийнято постанову №277 ‘‘Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів’’.За місцем фактичного проживання з 01.09.2021 пенсію та грошову допомогу отримуватимуть:

15:51 20.04.2021