Пенсійний фонд інформує

Перерахунок працюючим пенсіонерам буде

Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які продовжують працювати, встановлено частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон 1058)і постановою правління Пенсійного фонду України №10-1 від18.05.2018 “Про затвердження Порядку перерахунку пенсії без додаткового звернення особи відповідно  до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

10:42:01 22.04.2021

Зміни в організації виалати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29.03.2021 прийнято постанову №277 ‘‘Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів’’.За місцем фактичного проживання з 01.09.2021 пенсію та грошову допомогу отримуватимуть:

15:51:01 20.04.2021