1. Про  реєстрацію статуту  «Інклюзивно-ресурсного центру» Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Снятинського району Івано-Франківської області в новій редакції.

2. Про затвердження кошторису видатків, що фінансуються у 2019  році по комплексній Програмі відділу праці та соціального захисту населення Заболотівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки  в новій редакції.

3. Про затвердження переліку заходів та обсягів фінансування у 2019 році    «Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території  Заболотівської селищної ради ОТГ на 2019-2023 роки»

4. Про затвердження переліку та документації проєктів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад із змінами та доповненнями в Заболотівській ОТГ

5. Про внесення змін до рішення Заболотівської селищної ради  об’єднаної територіальної громади «Про встановлення місцевих податків і зборів в Заболотівській селищній раді об’єднаної територіальної громади»  № 23-2/2017 від  22.17.2017 року.

6. Про затвердження переліку та документації проектів, що реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад із змінами та доповненнями в Заболотівській об’єднаній територіальній громаді.

7. Про затвердження кошторису видатків програми "Дороги місцевого значення на 2018 -2020 роки" у 2020 році

8. Про внесення змін  до програми та затвердження кошторису видатків, що фінансуються у 2020 році по комплексній програмі відділу праці та соціального захисту населення Заболотівської об’єднаної територіальної громади на 2018 -2020 роки

9. Про затвердження кошторису видатків програми «Цільова програма розвитку фізичної культури та спорту на 2018 -2020 роки» у 2020 році

10. Про бюджет Заболотівської  селищної ради об'єднаної територіальної громади на 2020 рік

11. Про  розірвання договорів оренди майна Заболотівської селищної ради ОТГз ПФ «Тепловик»

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 13.12.2018р. № 181-10/2018"Про бюджет Заболотівської селищної ради об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".