Фото без опису

На сайті Заболотівської селищної ради починає працювати єдина віртуальна інформаційна платформа #UАразом. 

Платформа #UАразом регулярно інформує про реальний стан безпекової ситуації в Україні та про заходи для зміцнення обороноздатності; роз’яснює роботу безпекових державних органів. На цій платформі можна постійно отримувати оперативну інформацію з офіційних джерел: від очільників органів центральної влади, а також від регіонів.

Психологія без кордонів: фахівці пробації консультуватимуть людей онлайн та в аудіоформаті

Психологія без кордонів: фахівці пробації консультуватимуть людей онлайн та в аудіоформаті

  • Переглядів: 273

В месенджері Telegram розпочинає свою роботу новий Telegram-канал «Психологічна підтримка пробації». Цей ресурс створено психологами пробації, які об’єдналися для психологічної підтримки та надання консультацій співробітникам, клієнтам та волонтерам пробації не залежно від їх місця проживання чи тимчасового перебування.

Про виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Про виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

  • Переглядів: 311

Більше 4 мільярдів гривень перераховано для виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що протягом квітня на виплату допомоги на проживання Мінсоцполітики спрямувало до Ощадбанку більше 4,1 мільярдів гривень чотирма траншами. Четвертий транш було перераховано 29 квітня в розмірі 1,5 мільярди гривень. Ощадбанк найближчими днями перерахує ці кошти на рахунки людей в українських банках, які отримувачі допомоги вказали у заявах на виплати.

Чат-бот «Знайди рідних».

Чат-бот «Знайди рідних».

  • Переглядів: 303

Чат-бот «Знайди рідних» дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незалежно від того, де вони зараз перебувають.

Як діяти у кризовій ситуації - ПАМ’ЯТКА ДЛЯ СІМ’Ї

Як діяти у кризовій ситуації - ПАМ’ЯТКА ДЛЯ СІМ’Ї

  • Переглядів: 385

Мета і мрія нашого ворога - паніка у наших лавах. Найкращий засіб проти паніки — завчасна поінформованість та спокійна передбачливість, а не ігнорування реальності. Разом із вами ми віримо і сподіваємося, що нічого страшного не станеться, але пропонуємо заздалегідь задуматися, обговорити в родинному колі, підготуватися. Будьмо для всіх навколо осередком здорового глузду, спокійної впевненості, завчасної підготовки та корисної інформації. (клікніть на картинку)