Постанова від 06.09.2020 року № 4 "Про утворення і перелік територіальних виборчих округів на виборах депутатів Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів"

-    Постанова від 19.09.2020 року №6 "Про реєстрацію кандидата на посаду Заболотівського селищного Голови Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади"

Постанова від 27.09.2020 року №8 "Про реєстрацію Клипича Олега Михайловича кандидатом на посаду голови Заболотівського селищного ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області"

Постанова від 27.09.2020 року №9 "Про реєстрацію Танюка Івана Дмитровича кандидатом на посаду голови Заболотівського селищного ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області"

Постанова від 27.09.2020 року №10 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії "Платформа Громад"

Постанова від 27.09.2020 року №11 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії "За майбутнє"

Постанова від 27.09.2020 року №12 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії " Слуга народу"

Постанова від 27.09.2020 року №13 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії " УДАР"

Постанова від 27.09.2020 року №14 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії " Народний Рух України"

Постанова від 27.09.2020 року №15 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії " Європейська Солідарність"

Постанова від 27.09.2020 року №16 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії " Свобода"

Постанова від 27.09.2020 року №17 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії " Радикальна партія О.Ляшка"

-  Постанова від 27.09.2020 року №18 "Про реєстрацію кандидатів у депутати  Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Івано-Франківської територіальної організації політичної партії " Об’єднання Батьківщина"

- Постанова від 08.10.2020 року № 23

- Постанова від 08.10.2020 року № 24

- Додатки до постанови Заболотівської селищної виборчої комісії від       08 жовтня 2020 року № 21

Протокол Заболотівської селищної територіальної виборчої комісії про підсумки голосуваня з виборів депутатів Коломийської районної ради у межах частини територіального виборчого округу №3   (1)

Протокол Заболотівської селищної територіальної виборчої комісії про підсумки голосуваня з виборів депутатів Коломийської районної ради у межах частини територіального виборчого округу №3   (2)

- Про визнання переможця на посаду голови Заболотівської селищної ради ОТГ

Додаток 1

Додаток 2

- Постанова від 05.11.2020 року №31 "Про реєстрацію та визнання обраних депутатів Заболотівської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області"

Протокол Заболотівської селищної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Заболотівської селищної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі (1)

Протокол Заболотівської селищної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Заболотівської селищної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі (2)

- Постанова від 20 листопада 2020 року №33 "Про відмову від депутатського мандату"

- Постанова про скликання першої сесії Заболотівської селищної ради ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області

- Протокол комісії від 24.11.2020 р.