Шинкарик Федір Григорович - начальник відділу цивільного захисту, техногенної безпеки та мобілізаційної роботи апарату Заболотівської селищної ради

Каптій Юрій Михайлович - головний спеціаліст відділу цивільного захисту, техногенної безпеки та мобілізаційної роботи апарату Заболотівської селищної ради

Гуменяк Володимир Степанович - завідувач військово-облікового бюро відділу цивільного захисту, техногенної безпеки та мобілізаційної роботи апарату Заболотівської селищної ради

Драган Володимир Васильович - інспектор з питань охорони праці відділу цивільного захисту, техногенної безпеки та мобілізаційної роботи апарату Заболотівської селищної ради

Графік роботи та прийому:

Понеділок-четвер:      8:00-17:15 год.

П’ятниця:                   8:00-16:00 год.

Обідня перерва:         12:00-13:00 год.

Контактна інформація:

78315, селище Заболотів, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 14

E-Mail адреса: civilz@zabolotiv-rada.gov.ua

тел. 097 599 52 52

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗИМИ В УМОВАХ ВІЙНИ

ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ФАКТІВ ЗАГРОЗИ ДОВКІЛЛЮ - ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ У ЗАСТОСУНКУ ЕКОЗАГРОЗА!

• Переглядів: 91

Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З ПІДГОТОВКИ НАСЕЛЕННЯ ДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ НА 2024–2025 РОКИ

• Переглядів: 238

Відповідно до статті 39 Кодексу цивільного захисту України, пункту 7 Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. №444, та з метою забезпечення організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях наказом ДСНС від 03.01.2024 №8 затверджено Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки.

Пам’ятки для населення

• Переглядів: 245

У зв’язку з дією на території нашої держави воєнного стану, зважаючи на існування реальних загроз виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру пропонуємо переглянути та ознайомитись з пам’ятками для населення, щодо дій для збереження вашого здоров’я і життя.