Максимчук Михайло Васильович  -  начальник відділу містобудування, просторового планування, архітектури та капітального будівництва апарату Заболотівської селищної ради

Графік роботи та прийому:

Понеділок–четвер:   8:00-17:15 год.

П’ятниця:                8:00-16:00 год.

Обідня перерва:      12:00-13:00 год.

Контактна інформація:

78315, селище Заболотів, пл. Бандери С., 3, каб. 5

E-Mail адреса: zabolotiv_arch@ukr.net

ПОВТОРНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (СЕЛО ТУЛУКІВ)

• Переглядів: 45

Заболотівська селищна рада повторно повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації «Детальний план території з метою відведення земельних ділянок, в оренду, із зміною цільового призначення з – «для сільськогосподарського призначення», на – «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з корисними надрами» та визначення параметрів забудови за межами населеного пункту с. Тулуків» та про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт) документу державного планування «Детальний план території з метою відведення земельних ділянок, в оренду, із зміною цільового призначення з – «для сільськогосподарського призначення» на – «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з корисними надрами» та визначення параметрів забудови за межами населеного пункту с. Тулуків».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

• Переглядів: 26

Детальний план території з метою відведення земельних ділянок з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на м. Кишинів) в обхід селища Заболотів км 0+000 – км 6+400 в ІваноФранківській області) та визначення параметрів забудови земельних ділянок

Аналітичний звіт за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів с. Хлібичин та с. Тулуків Заболотівської селищної ради Івано-Франківської області у 2022 році

• Переглядів: 175

• Переглядів: 282

Заходи містобудівного моніторингу с. Хлібичин та с. Тулуків Заболотівської територіальної громади проведено відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в порядку, визначеному наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 № 333) (далі - Порядок).