ЗАПРОШУЄМО СТАТИ ЧАСТИНОЮ СЕРІЇ ВОРКШОПІВ "МОЛОДЬ 2035"!

  • 264

Фото без описуМіністерством молоді та спорту України спільно з Радою з молодіжних питань при Президентові України та партнерами розроблено 6 офлайн-воркшопів «Молодь 2035».

Тож, запрошуємо стати частиною серії воркшопів "Молодь 2035" та долучитися до спільнотворення молодіжної політики України!

Мета – проаналізувати поточний стан справ у різних сферах молодіжної політики, для врахування цих даних під час розробки Концепції Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2026-2030 роки.

Реєстрація на 6 офлайн воркшопів вже відкрита та триватиме до 31 травня включно за посиланням: https://linktr.ee/Molod_2035!

14 червня. Воркшоп для молодих підприємців/-иць та соціальних підприємців/-иць.

15 червня. Воркшоп для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

16 червня. Воркшоп для цільової групи молодих підприємців/-иць та соціальних підприємців/-иць.

28 червня. Воркшоп для представників/-ць профільних управлінь та департаментів, а також молодіжних працівників/-иць та команд молодіжних центрів і просторів

29 червня. Воркшоп для представників/-ць молодіжних рад та ініціативних груп молодіжних рад.

30 червня. Воркшоп для цільової групи представників/-ць студентського самоврядування

Дізнавайтеся про умови участі та обирайте напрям, який вам найближче! 

Онлайн-воркшопи для інших секторів молодіжної політики відбудуться трохи пізніше. Тож стежте за новинами.

Разом формуватимемо сучасну молодіжну політику України!

 

Заходи організовуються Радою з молодіжних питань при Президентові України у тісній співпраці з Міністерством молоді та спорту України, у партнерстві з ГО "Могилянська Стратегічна Агенція" та за фінансової підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції; Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ); проєкту UNDP в Україні "Підтримка громадянського суспільства та молоді", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії; Національного демократичного інституту (НДІ); а також проєкту EU4Youth IV, що співфінансується Європейським Союзом та урядом Федеративної Республіки Німеччина