«СКАЖИ НАСИЛЬСТВУ – СТОП!»: ЗАХОДИ У РАМКАХ КАМПАНІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» У ЗАБОЛОТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ
З 25 листопада по 10 грудня в Україні триває щорічна інформаційна кампанія «16 днів проти насильства», мета якої – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми та захисту прав жінок.
НА ЗАСІДАННІ МІЖВІДОМЧОЇ РАДИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУТО ПЛАН ЗАХОДІВ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КАМПАНІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
26.11.2024 року відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Заболотівської селищної ради.
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАМ'ЯТКИ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ НАСИЛЬСТВУ
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ
БУЛІНГ – МОВЧАТИ НЕ ТРЕБА
Основним завданням інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» є формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства та створення соціального простору, вільного від насильства.
СКАЖИ НАСИЛЬСТВУ – СТОП!
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
АНОНІМНЕ ОПИТУВАННЯ «ДОСТУП ДО ПОСЛУГ ТА ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ"
Анонімне опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проводиться опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильствата/або насильства за ознакою статі». Опитування проводиться з метою збору даних про наявність та ефективність сервісів підтримки для постраждалих осіб, а також з метою виявлення прогалин у механізмі взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
Економічне насильство. Безоплатна правова допомога
Якщо у вас забирають гроші, забороняють вчитися, працювати, розпоряджатися вашим майном, або ж обмежують доступ до їжі, одягу чи ліків – ймовірно, ви стикнулися з економічним насильством.
Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави
Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.