ПОНАД 900 ПРИКАРПАТЦІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБОТАХ ВІД ПОЧАТКУ РОКУ

• Переглядів: 58

Від початку запровадження на Прикарпатті суспільно корисних робіт в рамках урядового проєкту «Армія відновлення» за період з 03.03.2023 по 18.04.2024 Івано-Франківською обласною службою зайнятості укладено 358 договорів на суспільно корисні роботи, до яких залучено 2124 особи з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі 285 внутрішньо переміщених осіб.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТНИКІВ ТА ІСТОРИЧНИХ МІСЦЬ

• Переглядів: 64

Девізом Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць (International Day for Monuments and Sites), який відзначається в світі щорічно 18 квітня, стали слова: «Збережемо нашу історичну батьківщину». Цей День, також відомий як День всесвітньої спадщини, встановлений у 1982 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’яток і визначних місць (ICOMOS), створеної при ЮНЕСКО.

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ У БЕРЕЗНІ 2024 РОКУ

• Переглядів: 74

За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у березні 2024 року порівняно із лютим 2024 року в області становила 0,9%, з початку року – 1,6%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,5% та 1,2% відповідно.

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ У ЛЮТОМУ 2024 РОКУ

• Переглядів: 92

За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у лютому 2024р. порівняно із січнем 2024р. в області становила 0,2%, з початку року – 0,7%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,3% та 0,7% відповідно.

ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО ЗА РАЙОНАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2023  РОЦІ

ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО ЗА РАЙОНАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2023 РОЦІ

• Переглядів: 112

У 2023 році порівняно з 2022 роком  зростання  обсягів загальної  площі житлових будівель нового будівництва, прийнятих в експлуатацію, спостерігалося як в області в цілому (на 6,6%), так і в більшості районів.

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ У ГРУДНІ 2023 РОКУ

• Переглядів: 139

За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку в грудні 2023 року порівняно із листопадом 2023 року як в області, так і в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) становила 0,7%, за рік у цілому – 5,1% відповідно.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

• Переглядів: 70

Метою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня, є підвищення поінформованості громадськості про ВІЛ/СНІД та спонукання до виявлення толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

Житлове будівництво в Івано-Франківській області у січні–вересні 2023 року

• Переглядів: 92

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує.  У січні–вересні 2023 року в області прийнято в експлуатацію 402,3 тис.м2 загальної площі житлових будівель нового будівництва, що на 22,2% більше, ніж за відповідний період попереднього року. За обсягом прийнятого   в експлуатацію  житла область посіла 5 місце серед регіонів держави, за темпом його зростання – 8 місце.