СИТУАЦІЯ НА РИНКУ ПРАЦІ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

• Переглядів: 67

У січні – квітні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,5 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 5,9 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 4,3 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 73%.  По Україні рівень укомплектування – 49%, область займає 3 місце серед регіонів України. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,5 тис.грн.

ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ

• Переглядів: 76

Головне управління статистики інформує. На початок 2023/2024 навчального року в області функціонувало 562 заклади загальної середньої освіти, з яких 553 заклади державної та комунальної   форми власності та 9 – приватної. У мережі закладів загальної середньої освіти області ліцеї з початковою школою та гімназією складають 39,9%, гімназії з початковою школою – 23,0%, гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою – 12,3%, ліцеї з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією – 11,7%, початкові школи та початкові школи з дошкільними відділеннями – 8,5% та інші види закладів – 4,6%.

ПОНАД 900 ПРИКАРПАТЦІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБОТАХ ВІД ПОЧАТКУ РОКУ

• Переглядів: 75

Від початку запровадження на Прикарпатті суспільно корисних робіт в рамках урядового проєкту «Армія відновлення» за період з 03.03.2023 по 18.04.2024 Івано-Франківською обласною службою зайнятості укладено 358 договорів на суспільно корисні роботи, до яких залучено 2124 особи з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі 285 внутрішньо переміщених осіб.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТНИКІВ ТА ІСТОРИЧНИХ МІСЦЬ

• Переглядів: 80

Девізом Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць (International Day for Monuments and Sites), який відзначається в світі щорічно 18 квітня, стали слова: «Збережемо нашу історичну батьківщину». Цей День, також відомий як День всесвітньої спадщини, встановлений у 1982 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’яток і визначних місць (ICOMOS), створеної при ЮНЕСКО.

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ У БЕРЕЗНІ 2024 РОКУ

• Переглядів: 102

За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у березні 2024 року порівняно із лютим 2024 року в області становила 0,9%, з початку року – 1,6%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,5% та 1,2% відповідно.

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ У ЛЮТОМУ 2024 РОКУ

• Переглядів: 110

За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у лютому 2024р. порівняно із січнем 2024р. в області становила 0,2%, з початку року – 0,7%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,3% та 0,7% відповідно.

ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО ЗА РАЙОНАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2023  РОЦІ

ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО ЗА РАЙОНАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2023 РОЦІ

• Переглядів: 129

У 2023 році порівняно з 2022 роком  зростання  обсягів загальної  площі житлових будівель нового будівництва, прийнятих в експлуатацію, спостерігалося як в області в цілому (на 6,6%), так і в більшості районів.

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ У ГРУДНІ 2023 РОКУ

• Переглядів: 147

За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку в грудні 2023 року порівняно із листопадом 2023 року як в області, так і в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) становила 0,7%, за рік у цілому – 5,1% відповідно.