Заболотівська   громада  – мальовничий куточок Прикарпаття, який об’єднав в собі красу незайманої природи з широкими просторами полів та широколистяних лісів. Відповідно з   реформою децентралізації до Заболотівської громади приєдналися Іллінецька, Рудниківська, Тростянецька, Троїцька, Олешківська, Ганьківська, Шевченківська, Тулуківська, Балинцівська та Борщівська сільські ради, що стало початком нової сторінки історії нашого краю. Ми об’єдналися з ціллю реалізувати свій економічний, трудовий та культурний потенціал і лише спільними зусиллями та з вірою в успіх обов’язково досягнемо поставленої мети.

Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності селищної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів громади на одержання  достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Сподіваємось, що інформація, яка розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напрямках співпраці.

СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНИЙ ПАСПОРТ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ  ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД  ДО 2027 РОКУ

Заболотівська селищна рада прийняла звернення до країн-членів НАТО про закриття неба над Україною (текст звернення)