Вельмишановні жителі, гості нашого краю!

Радо вітаю Вас на офіційному сайті Заболотівської територіальної громади.

Наша сторінка створена для реалізації намірів відкритості й прозорості діяльності органів селищного управління, відповідальності й звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів на одержання достовірної, об'єктивної й повної інформації щодо роботи посадових осіб, відділів, служб селищної ради.

Ми розміщуємо інформацію про події, заходи, рішення, послуги, співпрацю, життєдіяльність і розвиток Заболотівщини.

Як Заболотівський селищний голова – у вашому розпорядженні для особистих пропозицій, побажань, консультацій, конструктивної критики, зворотнього зв’язку на благо людей і громади.

Сподіваюсь, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим.

Петро МАЛІБОРСЬКИЙ

_______________________________________________________________________________________________________________________________

СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНИЙ ПАСПОРТ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ  ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД  ДО 2027 РОКУ