У Снятинському відділі Коломийського районного відділу Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»  забезпечується проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення; проведення державного обліку інфекційних і професійних захворювань та отруєнь, розслідуються причини і умови виникнення інфекційних захворювань, отруєнь, радіаційних аварій; проведення лабораторного обстеження працівників декретованих контингентів для подальшого проходження обов’язкових профілактичних медичних оглядів.

Крім того, проводиться відбір матеріалу для дослідження на визначення вірусу РНК SARSCoV -2 методом ПЛР – тестування; дослідження матеріалу на виявлення антигену SARSCoV -2 із застосуванням методу ІХМ (швидкісний тест).

 

Фото без опису

 

Володимир Іванович БОЦУЛАначальник відділу Коломийського районного відділу ДУ "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація:

вул. Кобринських, 20, м. Снятин, Коломийський р-н,

Івано-Франківський обл. 78300

тел: 2-50-83, факс 2-52-71

E-mail: ses_snyatin@ukr.net

 

Графік роботи:

Адміністрація:   8:00 - 17:00 год. / обідня перерва: 12:00 - 13:00 год.

Відділення епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань:   8:00 - 16:45 год.

Відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань:   8:00 - 16:45 год.

Мікробіологічна лабораторія:   8:00 - 16:12 год.

Санітарно гігієнічна лабораторія:   8:00 - 16:12 год.

 

Вихідні дні: субота, неділя

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП, ГРВІ ТА COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП, ГРВІ ТА COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

  • Переглядів: 67

За даними рутинного епідеміологічного нагляду протягом 15 тижня 2024 року на території Заболотівської громади зареєстровано 56 випадків ГРВІ. Серед захворілих 47 дітей до 17 років, що складає 83,9% від усіх захворілих. У порівнянні з 14 тижнем 2024 року захворюваність знизилась на 7,1%. Перевищення епідпорогу немає.

ОБЕРІГАЙМО КРИНИЦІ!

ОБЕРІГАЙМО КРИНИЦІ!

  • Переглядів: 68

Переважна більшість населення нашої громади користується питною водою з криниць. Проте кринична вода не завжди може бути кришталево чистою. З різних причин у водойму проникає забруднення, відтак вода набуває неприємного запаху, змінюється її колір і смак. Недоброякісна питна вода може стати чинником поширення інфекційниї та неінфекційних захворювань.

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

  • Переглядів: 80

У  відповідності до діючого законодавства на підприємствах необхідно проводити атестацію робочих місць не рідше одного разу на 5 років. Атестація робочих місць за умовами праці включає в себе комплексну оцінку всіх факторів виробничого середовища та трудового процесу, відповідність кожного робочого місця вимогам стандартів, санітарним нормам і правилам, правилам техніки безпеки  з метою запобігання  виникнення професійних захворювань серед  працівників.   Атестація проводиться на підприємствах  і в організаціях незалежно від форм господарювання, де технологічний процес, обладнання, сировина та матеріали можуть несприятливо впливати на стан здоров'я працівників.

ХВОРОБА ЛАЙМА, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

ХВОРОБА ЛАЙМА, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

  • Переглядів: 10

Хвороба Лайма (іксодовий кліщовий бореліоз) – це природно-вогнищеве, інфекційне, полісистемне захворювання, яке розвивається після укусу кліща, зараженого бореліями (Borrelia burgdorferi, B.garinii, B.afzelii). Зараження також може відбутися при попаданні випорожнень кліща на шкіру з наступним їх втиранням при розчісуванні. Різноманітні клінічні прояви хвороби Лайма відомі давно і описані як самостійні симптоми неясної етіології: хронічна мігруюча еритема, еритема Афціліуса, кліщова кільцевидна еритема, хронічний атрофічний акродерміт, лімфоденоз шкіри, серозний менінгіт, радикулоневрит. З чого видно, що при хворобі Лайма уражається нервова система, серце, шкіра, суглоби.

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП, ГРВІ ТА COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП, ГРВІ ТА COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

  • Переглядів: 57

за даними рутинного епідеміологічного нагляду протягом 14 тижня 2024 року на території Заболотівської громади зареєстровано 60 випадків ГРВІ. Серед захворілих 47 дітей до 17 років, що складає 78,3% від усіх захворілих. У порівнянні з 13 тижнем 2024 року захворюваність знизилась на 26,7%. Перевищення епідпорогу немає.

7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

  • Переглядів: 9

«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.

НЕБЕЗПЕЧНИЙ ШКІДНИК – ВУЗЬКОЗЛАТКА ЯСЕНЕВА СМАРАГДОВА

НЕБЕЗПЕЧНИЙ ШКІДНИК – ВУЗЬКОЗЛАТКА ЯСЕНЕВА СМАРАГДОВА

  • Переглядів: 12

Вузькозлатка ясенева смарагдова Agrilus planipennis, також в деяких наукових джерелах ясенева смарагдова златка є небезпечним карантинним шкідником який завдає величезної шкоди ясеневим насадженням і природним ясеневим лісам.

ЩО ТАКЕ СІРКОВОДЕНЬ У ВОДІ ПИТНІЙ?

ЩО ТАКЕ СІРКОВОДЕНЬ У ВОДІ ПИТНІЙ?

  • Переглядів: 17

Сірководень – це дуже токсичний газ, який навіть в мінімальних дозах здатний серйозно нашкодити здоров’ю людини. Якщо вода пахне «тухлими яйцями», це ймовірно, вказує на присутність сірководню.                                                                     

4 КВІТНЯ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВІТАМІНУ C

4 КВІТНЯ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВІТАМІНУ C

  • Переглядів: 77

4 квітня світ відзначає День вітаміну C, також відомого як аскорбінова кислота. Це одна з основних органічних речовин, необхідних для нормального функціонування організму людини.