Ярмарок вакансій – найкоротший шлях до працевлаштування

• Переглядів: 159

«Сьогодні основна діяльність служби зайнятості спрямована на якісне задоволення потреб роботодавців в кваліфікованому персоналі та максимально оперативне працевлаштування шукачів роботи та безробітних осіб, в т.ч. внутрішньо переміщених. В час війни місцеві та релоковані на Прикарпаття підприємства продовжують тримати економічний фронт країни та, не зважаючи на складні умови, зберігають гідні умови праці та заробітну плату», - зазначила у своєму виступі заступник директора-начальник відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольга Шевчук.

Івано-Франківщина увійшла до п’ятірки лідерів серед найбільш успішних проєктів на отримання мікрогрантів

• Переглядів: 182

Згідно державної програми «єРобота», яка має на меті допомогти незайнятим громадянам створити власну справу або розширити вже існуючий бізнес, з 01.07.2022 року по 31.10.2022 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 66 подавачам з Івано-Франківської області, які після їх отримання зобов’язані створити не менше 134 нових робочих місць.

ТОП 10 найзатребуваніших професій Прикарпаття

• Переглядів: 210

Від початку року до служби зайнятості Івано-Франківської області з потребою у підборі працівників звернулося понад 4 тис. роботодавців, які подали до служби зайнятості 11,6 тис. вакансій.

Послуги служби зайнятості, якими можна скористатися за допомогою соціальної мережі

• Переглядів: 210

Нагадуємо, що з метою полегшення процесу працевлаштування або ж пошуку кваліфікованого персоналу, службою зайнятості розроблено ряд електронних сервісів для роботодавців та шукачів роботи.

Як скористатися електронними сервісами служби зайнятості

• Переглядів: 159

На сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) можна отримати корисну інформацію щодо законодавчої бази, нормативно-правових актів, висвітлено новини, офіційні повідомлення та заходи, які проводяться службою зайнятості для населення.

Бажаєте скласти бізнес-план та отримати мікрогрант – зверніться за консультацією до фахівців служби зайнятості

• Переглядів: 253

Станом на 6 вересня 2022 року Державним центром зайнятості прийнято позитивне рішення по 35 заявниках, які будуть здійснювати свою діяльність на Прикарпатті та створять 66 нових робочих місць.

Стажування на робочих місцях – це вигідно і роботодавцю і безробітному

• Переглядів: 186

З метою сприяння працевлаштуванню осіб, які шукають роботу, служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних відповідно до вимог ринку праці, зокрема і шляхом стажування на робочих місцях.