Начальник сектору – Терентьєв Євгеній Михайлович

Провідний інспектор сектору – Бережанська Людмила Іванівна

Електронна пошта  – if13@probation.gov.ua  та  if13_probation@ukr.net

Офіційний веб-сайт: https://www.probation.gov.ua

Контактний телефон: 097-909-31-73, 097-964-99-28.

Розпорядок роботи: 

понеділок - четвер - з 08:00 до 17:00;

п’ятниця- з 08:00 до 15:45;

обідня перерва з 12:00 до 12:45;        

Графік прийому громадян – згідно графіку роботи.

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом Фото без описуУкраїни «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

v     забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v     надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття

справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v     організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v     пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v     допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

v     особа, щодо якої складається досудова доповідь;

v     особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

v     особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

v     особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

v     звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

v особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

v     можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

v     збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

v     збереження роботи та житла;

v     позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

v     убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

v     справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

v     зниження злочинності;

v     зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

v     позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у

держбюджет;

v     дотримання міжнародних стандартів.                                                                                        

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

v     Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка

обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

v     Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

v     Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцемпроживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Межі територіальної юрисдикції – Снятинська міська рада, Заболотівська селищна рада.

Додатково: ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН В ЯКОСТІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ.

 

Фото без опису

КОНСУЛЬТАЦІЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ ВІД  СНЯТИНСЬКОГО БЮРО ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ

КОНСУЛЬТАЦІЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ ВІД СНЯТИНСЬКОГО БЮРО ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ

  • Переглядів: 110

З метою підвищення рівня обізнаності суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області, надання юридичних консультацій та здійснення профілактичної роботи відбувся правопросвітницький захід, у ході якого головний юрист сектору «Снятинське бюро правничої допомоги» Святослав Лепчук розповів суб’єктам пробації про особливості функціонування безоплатної правничої допомоги.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА  ЇХ АДАПТАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВІ

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЇХ АДАПТАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВІ

  • Переглядів: 186

05 березня 2024 року для суб’єктів пробацїї Коломийського районного сектору №2, відповідно до запланованих завдань та соціально-виховної роботи, проведено зустріч зі співробітниками територіального центру зайнятості – консультантом роботодавця, рекруте ром Снятинського управління Коломийської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяною Голей.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ « ПРОБАЦІЯ З ГРОМАДОЮ, В ГРОМАДІ, ДЛЯ ГРОМАДИ»

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ « ПРОБАЦІЯ З ГРОМАДОЮ, В ГРОМАДІ, ДЛЯ ГРОМАДИ»

  • Переглядів: 250

Дев'ять років тому, 5 лютого 2015 року, Верховною радою України прийнято Закон України "Про пробацію" № 160-VIII. Ця подія стала кроком назустріч гуманізації системи виконання кримінальних покарань без ізоляції особи від суспільства.

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

  • Переглядів: 113

В рамках виконання спільного меморандуму про співпрацю, 06 лютого 2024 року персоналом Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Івано-Франківській області спільно з головним юристом сектору "Снятинське бюро правової допомоги" Святославом Лепчуком було проведено черговий захід профілактичного характеру з надання суб’єктам пробації безоплатної правової допомоги. Підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в уповноваженого органу з питань пробації, є важливим чинником запобігання випадків повторного скоєння злочинів та правопорушень. Суб’єкти пробації під час заходу були проінформовані про їх права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів влади, та роз’яснено про вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя. Особи, які перебувають на обліку в "Центрі пробації”, отримали роз’яснення основних положень Закону України "Про безоплатну правову допомогу", дізналися про види правових послуг, які можна отримати у Центрі БВПД. Також, суб’єктам пробації було ознайомлено із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння ними повторних кримінальних чи адміністративних правопорушень. До Снятинського бюро правової допомоги можна звернутися за адресою:  м. Снятин, пл. Незалежності, 1, каб. №110, тел. 098-53-77-826. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 301-312-008-0, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

ПРОБАЦІЯ В ДІЇ | «ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ – ЄДНАННЯ СИЛИ Й ДУХУ НАРОДУ»

ПРОБАЦІЯ В ДІЇ | «ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ – ЄДНАННЯ СИЛИ Й ДУХУ НАРОДУ»

  • Переглядів: 43

Щорічно, 22 січня в Україні відзначається річниця проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Цими днями ми згадуємо події 22 січня 1919 року, які увійшли до національного календаря, як величне державне свято. Урочистий Акт єднання став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній, соборній та незалежній державі.

ПРОВЕДЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ З СУБ’ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ

ПРОВЕДЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ З СУБ’ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ

  • Переглядів: 281

Коломийський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області в період воєнного стану продовжує проводити соціально-виховну роботу з суб’єктами пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації. 29.12.2023 року спільно з Завідувачем служби у справах дітей відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Надією Качмарською була проведена зустріч та надана консультативна допомога суб’єктам пробації, які мають потребу в соціальних послугах.

Міжнародний день волонтера

Міжнародний день волонтера

  • Переглядів: 47

Волонтерство - це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує волонтерів та веде їх вперед. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей і тварин по всьому світу отримують необхідну допомогу.