ОЛЕКСАНДРА ДРОНЮК  ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОДА

ОЛЕКСАНДРА ДРОНЮК ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОДА

• Переглядів: 157

Голова Молодіжної ради при Заболотівській селищній раді Олександра Дронюк представила громаду на черговому засіданні молодіжної ради при Івано-Франківській ОДА.

КОМАНДА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ В ОБЛАСНОМУ ТУРНІРІ З ВОЛЕЙБОЛУ

• Переглядів: 246

30 березня в місті Івано-Франківськ відбувся обласний турнір з волейболу серед молодіжних рад. Організатором виступило Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

МОЛОДЬ — РУШІЙНА СИЛА ГРОМАДИ

• Переглядів: 488

Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Молодіжна політика є одним із найважливіших напрямів діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.