Звітні концерти закладів культури Заболотівської селищної ради,

які проводились в рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України

 

 

Академконцерт в дитячій музичній школі

Академконцерт в дитячій музичній школі

  • Переглядів: 869

Приємна зустріч із класичною та сучасною музикою для батьків та всіх охочих організували учні та педагоги Заболотівської ДМШ. Свої досягнення демонстрували юні музиканти, які навчаються гри на музичних інструментах та вокалісти.

Поповнення в творчій родині

Поповнення в творчій родині

  • Переглядів: 549

Днями в Заболотівському селищному будинку культури відбувся звітний захід щодо присвоєння почесного звання “зразкова” аматорській дитячій вокальній студії “Олімпія” керівник Зінковська Ірина Олександрівна. На заході були присутні члени оглядової комісії Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА та НМЦКіТП з присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний» і «Зразковий» творчим колективам  закладів культури, перший заступник голови Заболотівської селищної ради М.Козаченко та начальник відділу культури, духовності та туризму В.Андрійчук.

Вечір-реквієм присвячений 35-м роковинам Чорнобильської трагедії.

Вечір-реквієм присвячений 35-м роковинам Чорнобильської трагедії.

  • Переглядів: 540

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

Онлайн - гостини у «Ротонди»

Онлайн - гостини у «Ротонди»

  • Переглядів: 529

Цьогоріч народний аматорський гурток «Ротонда» с. Олешків до  Дня театру організував на платформі ZOOM онлайн-конференію. Цьому передувала велика і плідна робота всього колективу, кожен мав свої обов’язки від технічного забезпечення до відео зйомок фрагментів вистав, літературно-музичних композицій.