Відділ культури, духовності та туризму селищної ради

Звітні концерти закладів культури Заболотівської селищної ради,

які проводились в рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України

Академконцерт в дитячій музичній школі

Приємна зустріч із класичною та сучасною музикою для батьків та всіх охочих організували учні та педагоги Заболотівської ДМШ. Свої досягнення демонстрували юні музиканти, які навчаються гри на музичних інструментах та вокалісти.

15:32 28.04.2021

Поповнення в творчій родині

Днями в Заболотівському селищному будинку культури відбувся звітний захід щодо присвоєння почесного звання “зразкова” аматорській дитячій вокальній студії “Олімпія” керівник Зінковська Ірина Олександрівна. На заході були присутні члени оглядової комісії Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА та НМЦКіТП з присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний» і «Зразковий» творчим колективам  закладів культури, перший заступник голови Заболотівської селищної ради М.Козаченко та начальник відділу культури, духовності та туризму В.Андрійчук.

15:15 28.04.2021

Вечір-реквієм присвячений 35-м роковинам Чорнобильської трагедії.

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

15:11 28.04.2021

Онлайн - гостини у «Ротонди»

Цьогоріч народний аматорський гурток «Ротонда» с. Олешків до  Дня театру організував на платформі ZOOM онлайн-конференію. Цьому передувала велика і плідна робота всього колективу, кожен мав свої обов’язки від технічного забезпечення до відео зйомок фрагментів вистав, літературно-музичних композицій.

15:07 08.04.2021