Звітні концерти закладів культури Заболотівської селищної ради, які проводились в рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України

ІІ етап огляду-конкурсу читців поезій Т. Шевченка "Слово правди"

• Переглядів: 447

27 лютого 2024 року відбувся ІІ етап огляду-конкурсу читців поезій Т. Шевченка "Слово правди" серед клубних закладів відділу культури, духовності та туризму Заболотівської селищної ради присвячений 210-й річниці від дня народження поета.

10 РОКІВ ВІЙНИ | МОЛИЛИСЯ ЗА ВІЧНИЙ СПОЧИНОК ГЕРОЇВ ТА ПРОСИЛИ ЗАХИСТУ ЖИВИХ ЗАХИСНИКІВ

• Переглядів: 299

10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Перші 8 років основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Проте, здійснивши 24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення в Україну, Кремль зірвав із себе маску «миротворця» та «третьої сторони» у цій війні та показав своє істине бажання - остаточно знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ | ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ

• Переглядів: 647

Свобода - фундаментальна характеристика людського існування, це можливість вільного вибору та усвідомлення власної відповідальності за цей вибір. Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – виборювати свободу та гідність, віддавши за це життя. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава.

В ЗАБОЛОТОВІ ВШАНОВАНО ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

• Переглядів: 306

35 років тому, 15 лютого 1989 року, останній радянський солдат перетнув афгансько-узбецький кордон. Відтоді ця дата увійшла в історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та День виведення військ з Афганістану

Відбувся візит до Заболотівської музичної школи

• Переглядів: 727

26 січня керівники селищної ради   завітали з робочим візитом до Заболотівської музичної школи.  В рамках візиту передали два телевізори для теоретичних класів для  поліпшення ефективності викладання потрібних дисциплін, а  також оглянули обжитий корпус для дітей та викладачів, який донедавна не був задіяний.

НАША ЄДНІСТЬ – НАША ЗБРОЯ | В ЗАБОЛОТОВІ ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

• Переглядів: 411

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності.

ПІДНОСИЛИ МОЛИТВУ БОГУ ЗА ЗАГИБЛИМИ ВОЇНАМИ

• Переглядів: 924

Сьогодні, 17 січня 2024 року на території Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря проведено поминальний захід «Різдвяна зірка пам'яті», присвячений вшануванню пам'яті загиблих у війні з росією Захисників та Захисниць України з всього Коломийського району.

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «ДІТИ - ВОЇНАМ  ЗСУ»

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «ДІТИ - ВОЇНАМ ЗСУ»

• Переглядів: 581

З нагоди відзначення в громаді Дня Збройних сил України, в будинку культури селища Заболотів 6 грудня відбувся благодійний захід «Діти - воїнам  ЗСУ». Почесними гостями заходу стали наші земляки, захисники України, які мужньо боронили та боронять територіальну цілісність та суверенітет України.