ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИМ ЦЕНТРОМ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

• Переглядів: 309

18 січня процівниками Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" проведено нараду з асистентами вихователів на тему "Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами. Методичні рекомендації" Асистенти, в рамках заходу, мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання, які їх цікавили, та поділились власним досвідом роботи в групах.

Інклюзивно-ресурсний центр Заболотівської селищної ради отримав навчальні та ігрові набори

• Переглядів: 260

Наталія  Вакалюк (в.о.керівника ІРЦ) висловлює слова великої щирої вдячності міжнародній гуманітарній організації Save the Children in Ukraine та їх донорам за можливість отримати цінну, необхідну і дуже корисну допомогу для оснащення Інклюзивно-ресурсного центру.

• Переглядів: 431

Тривають роботи по облаштуванню інклюзивно-ресурсного центру у Заболотівській громаді. Проводиться реконструкція та капітальний ремонт в одному із корпусів ЗДО «Берізка» відповідно до державних будівельних норм В2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд», Положення про ІРЦ. Громада невдовзі матиме сучасний, доступний, оновлений ІРЦ облаштований відповідно до вимог роботи з особами з особливими потребами, в якому працюють фахівці: логопед, дефектолог, реабілітолог, практичний психолог. На крок доступніше, на крок ближче до Перемоги!