ВИПАДОК АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

• Переглядів: 19

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, на території зони регульованої рекреації Національного природного парку «Гомільшанські ліси» Чугуївського району Харківської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО СПАЛАХ ГРИПУ ПТИЦІ В ОСОБИСТОМУ СЕЛЯНСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

• Переглядів: 26

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території одного з населених пунктів Баштанського району Миколаївської області зареєстрований спалах пташиного грипу в свійської птиці (гуси).

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА – ПІДСУМКИ РОБОТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРИКАРПАТТЯ У 2023 РОЦІ

• Переглядів: 58

Протягом 2023 року в області проведено 642,0 тис. лабораторно-діагностичних досліджень по профілактиці заразних хвороб тварин, виявлено 431 позитивний результат, та 4308,3 тис. щеплень і лікувально-профілактичних головообробок по профілактиці заразних хвороб.

РЕЄСТРАЦІЯ  СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ – ПІДСУМКИ РОБОТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРИКАРПАТТЯ У 2023 РОЦІ

РЕЄСТРАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ – ПІДСУМКИ РОБОТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРИКАРПАТТЯ У 2023 РОЦІ

• Переглядів: 114

Протягом 2023 року на Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснили 2798 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку техніки.

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ТА КОНТРОЛЬ ЗА РЕГУЛЬОВАНИМИ ЦІНАМИ – ПІДСУМКИ РОБОТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРИКАРПАТТЯ У 2023 РОЦІ

• Переглядів: 104

Контроль у сфері торгівлі, робіт, послуг та регульованих цін.  Протягом звітного періоду до відділу надійшло 310 звернень громадян щодо можливого  порушення законодавства про захист прав споживачів та у сфері державних регульованих цін, з яких задоволено 115, роз’яснено 141 та надіслано за належністю 55.

ДЕРЖАВНИЙ  НАГЛЯД ЗА ДОТРИМАННЯМ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА – ПІДСУМКИ РОБОТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРИКАРПАТТЯ У 2023 РОЦІ

ДЕРЖАВНИЙ НАГЛЯД ЗА ДОТРИМАННЯМ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА – ПІДСУМКИ РОБОТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРИКАРПАТТЯ У 2023 РОЦІ

• Переглядів: 61

У 2023 році в Івано-Франківській області епідемічна ситуація була стабільною та контрольованою. В області зареєстровано 4 спалахи гострих кишкових інфекційних захворювань в Надвірнянському та Верховинському районах, від яких постраждали 37 осіб, в тому числі 29 дітей віком до 18 років. Спалахи реєструвалися у відпочинкових комплексах (3 приватні садиби та готельно-відпочинковий комплекс). Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено весь комплекс протиепідемічних заходів в осередках захворювань: 4 санітарно-епідеміологічні обстеження, 3 позапланові заходи державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів, накладено 3 штрафи за порушення у сфері санітарного законодавства на суму 1275 грн., 1 штраф за порушення у сфері безпечності харчових продуктів на суму 765 грн., матеріали по розслідуваннях передані до Головного управління Національної поліції.

ПОБУТОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ПО-НОВОМУ

• Переглядів: 165

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує, що з 22 червня 2023 року набрали чинності нові «Правила побутового обслуговування населення», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2023 року № 614.

У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО СПАЛАХ ГРИПУ ПТИЦІ В ОСОБИСТОМУ СЕЛЯНСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

• Переглядів: 33

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території одного з населених пунктів Новобузької міської громади Баштанського району Миколаївської області зареєстрований спалах пташиного грипу у свійської птиці (курей).

УВАГА!  В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО ГРИП ПТИЦІ В ДИКІЙ ФАУНІ З ПОТЕНЦІЙНОЮ ЗАГРОЗОЮ ЗАНЕСЕННЯ НА ТЕРИТОРІЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УВАГА! В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО ГРИП ПТИЦІ В ДИКІЙ ФАУНІ З ПОТЕНЦІЙНОЮ ЗАГРОЗОЮ ЗАНЕСЕННЯ НА ТЕРИТОРІЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

• Переглядів: 102

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території одного з населених пунктів Брусницької територіальної громади Вижницького району Чернівецької області зареєстрований спалах пташиного грипу в дикій фауні.