У Заболотівській ОТГ відбулись урочистості з нагоди Дня захисника вітчизни, річниці створення УПА та Дня українського козацтва

  • 670

Фото без опису14 жовтня 2018 року у селищі Заболотів відбулись урочистості з нагоди Дня захисника вітчизни, 76-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва за участі духовенства, представників селищної влади, учасників АТО, Революції Гідності, вояків УПА, воїнів-інтернаціоналістів, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету селищної ради ОТГ, вчителів та учнів Заболотівського  ліцею, громадських організацій, колективів установ та організацій, громадськості.

Заходи розпочались із урочистої ходи від площі Степана Бандери до парку ім. Героям Майдану. Після спільного виконання Державного Гімну України керівництво Заболотівської селищної ради ОТГ та учасники заходу  поклали корзини з квітами до Пам’ятника «Слава Героям України». Всечесні отці відправили молебень за Україну.

З привітальним словом виступив голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, який зауважив, що в українському календарі чимало визначних та пам’ятних дат, адже на шляху до такої жаданої незалежності наш народ пройшов чимало випробувань. Однією з таких дат є 14 жовтня, яка здавна була знаковою для українського народу. День захисника – це свято кожного, хто усвідомив свою причетність до нескореної та духовно багатої нації. Це справжнє свято мужності, самовідданості, якими володіють справжні оборонці й захисники України.

Селищний голова побажав, щоб Пресвята Богородиця взяла під свій Покров усіх наших захисників та подарувала Україні такий довгоочікуваний мир. До слів привітань також долучились учасник АТО Володимир Негрич, голова РО спілки воїнів-інтернаціоналістів Іван Пирогов, староста Ганківського старостинського округу Василь Шиян, директор музею «Національно-визвольних змагань Покутського Краю» Ольга Заграновська.

Урочисті заходи продовжились святковим концертом за участі вихованців Заболотівського ліцею та колективів СБК. Концерт завершився виконанням авторської пісні від старости  Ганківського старостинського округу Василя Шияна.

Фото без опису