Обираємо професію змалку!

Дата: 19.10.2018 09:59

18 жовтня до Заболотівського ліцею завітали представники Снятинського центру зайнятості, які підготували для учнів незабутній захід, а саме можливість познайомитися з професіями у вигляді квесту-завдань. У актовому залі були представлені професії: перукар, майстер манікюру, кухар-кондитер, бухгалтер, фотограф, пожежник, військовий, поліцейський, юрист. Діти повинні були по черзі підходити до кожного представника професії, відповідати на цікаві запитання і за це отримувати оцінки. Також присутні мали змогу переглянути роботи декоративно-ужиткового напряму Заболотівського ЦДЮТ. Знайомство з різними фахами пройшла цікаво, весело та насичено. Усі з нетерпінням чекали результатів. Поки журі підраховувало оцінки, для всіх присутніх виступив танцювальний колектив "Сіріус". У підсумку заохочувальні подарунки отримали учні 7-х класів та 6-го: Дем'янюк Максим, Кмита Вероніка та Морозевич Кароліна. На завершення ліцеїсти мали змогу познайомитися з принципом роботи пожежників та працівників поліції. Адміністрація ліцею щиро дякує працівникам Центру зайнятості та відділу освіти Заболотівської ОТГ за пізнавальний і цікавий захід.