У рамках робочої поїздки Заболотівську ОТГ відвідав заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Кобилянський Богдан Миколайович

Дата: 24.10.2018 09:54

23 жовтня 2018 року заступник голови Івано-Франківської ОДА Кобилянський Богдан Миколайович відвідав з робочим візитом Заболотівську об’єднану територіальну громаду. Він зустрівся з головою Заболотівської селищної ради ОТГ Іваном Дмитровичем Танюком.

Учасники зустрічі обговорили цілу низку питань, зокрема роботи закладів освіти, медицини, соціального захисту, ремонту доріг; проаналізували плани щодо подальшого об’єднання до Заболотівської громади сусідніх сіл, які по перспективному плану мають увійти в ОТГ, а також приділялась увага питанню розвитку інфраструктури громади та реалізації проектів.