В Заболотівській ОТГ проведено семінар щодо відкриття ЦНАП

Фото без опису15 листопада 2018 року в рамках інформаційної сесії представники Програми "U-LEAD з Європою" відвідали Заболотівську селищну раду ОТГ де зустрілись з керівництвом селищної ради ОТГ та провели семінар на якому  поінформували присутніх про найкращі практики створення Центрів надання адміністративних послуг в ОТГ по всій Україні, втілені за підтримки цієї міжнародної організації, а також вимоги до належного функціонування ЦНАП.

В даному семінарі взяли участь голова селищної ради ОТГ Іван Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради ОТГ Наталя Гачка та працівники апарату селищної ради ОТГ.

Програма "U-LEAD з Європою" надаватиме відібраним громадам інституційну підтримку та матеріальну допомогу при створенні та модернізації ЦНАПу. Це насамперед навчання персоналу та закупка меблів, програмного забезпечення і техніки", – зазначив Олег Білоус, регіональний спеціаліст Програми "U-LEAD з Європою".