Голова Заболотівської селищної ради ОТГ привітав довгожителя с.Рудники з 95 річчям

Фото без опису21 листопада 2018 року у селі Рудники Заболотівської об’єднаної територіальної громади  своє славне 95-річчя відсвяткував учасник бойових дій, інвалідів ВВВ, ветеран праці Марчук Михайло Васильович.

До оселі ювіляра  завітали голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, в.о. старости Рудниківського старостинського округу Микола Абрам’юк, депутати селищної ради ОТГ Рудниківського старостинського округу Микола Мельничук та Наталія Брошко.

Звертаючись до Михайла Васильовича, вони відзначили, що життя його є прикладом вірності, відповідальності, працелюбства і порядності для молоді. Подякували ювіляру за багаторічну працю та активну життєву позицію, побажали міцного здоров’я, душевного спокою, гарного настрою та подарували квіти і цінні подарунки.