Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Заболотівської селищної ради ОТГ

  • 1383

Фото без опису

18 грудня 2018 року голова  Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Дмитрович Танюк  провів засідання Ради регіонального розвитку Заболотівської ОТГ, на якому підведено підсумки роботи об’єднаної територіальної громади за 2018 рік та обговорено перспективний план розвитку ОТГ на 2019-2021 роки.

У заході взяли участь перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш, старости, депутати та члени виконавчого комітету селищної ради ОТГ, керівники установ та організацій ОТГ та представники громадськості.

Голова селищної ради ОТГ  Іван Танюк  на початку заходу презентував присутнім основні здобутки та досягнення Заболотівської селищної ради ОТГ за 2018 рік та окреслив перелік першочергових завдань розвитку громади, над реалізацією яких працюватимуть у 2019-2021 роках.

В ході засідання обговорили питання проведення в ОТГ ключових реформ, основною з яких є реформа освіти. Начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради ОТГ Тамара Стеф’юк розповіла про стан освітянської галузі та підвела підсумки роботи закладів освіти громади за минулий 2018 рік, досягнення, участь у обласних та районних олімпіадах.

Також, перед присутніми виступив радник голови селищної ради ОТГ з питань культури Василь Гаврилюк, який відзначив роботу клубних працівників, аматорських та народних колективів, які досягли кращих результатів у розвитку художньої самодіяльності громади, відмітив роботу дитячої музичної школи. Особливу увагу присутніх Василь Степанович звернула на матеріально-технічну базу закладів культури ОТГ, адже у 2018 році проведено ряд заходів по її зміцненню.

Завершуючи захід голова  селищної ради ОТГ Іван Дмитрович подякував присутнім  за розуміння та підтримку дій влади, бо саме завдяки спільним зусиллям влади та громади вдалося зробити немало.

 

 

 

Фото без описуФото без опису