Відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ОТГ

31 січня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів, зокрема: «Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Заболотівської селищної ради ОТГ за 2018 рік», «Про виконання селищного бюджету за 2018 рік», «Про проведення святкування 30-ої річниці виведення військ з Афганістану». Виконавчим комітетом прийнято рішення щодо безоплатного харчування в закладах освіти Заболотівської ОТГ дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей,  дітей учасників бойових дій (в тому числі учасників АТО) та дітей з особливими освітніми потребами.