Відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ОТГ

Дата: 01.02.2019 15:39

31 січня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів, зокрема: «Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Заболотівської селищної ради ОТГ за 2018 рік», «Про виконання селищного бюджету за 2018 рік», «Про проведення святкування 30-ої річниці виведення військ з Афганістану». Виконавчим комітетом прийнято рішення щодо безоплатного харчування в закладах освіти Заболотівської ОТГ дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей,  дітей учасників бойових дій (в тому числі учасників АТО) та дітей з особливими освітніми потребами.