До уваги мешканців громади Починаючи з 1 січня 2019 року соціальна пільга згідно постанови КМУ від 04.06.2015 №389 - становить 2690 гривень.

Дата: 07.02.2019 12:55

Управління соціального захисту населення Снятинстької районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 (зі змінами), визначено механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлово-комунальними послугами, пільгою на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу а також підтвердження права на інші види пільг, які надаються з урахуванням доходу за останні шість місяців перед зверненням.

У разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.

Розмір доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у 2019 році - становить 2690 гривень.

У разі коли середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик не має права на пільги.