Юні футболісти Заболотівської ОТГ перші на Прикарпатті

Дата: 13.02.2019 09:37

12 лютого відбувся черговий відбірковий етап чемпіонату з міні-футболу  Коломийського району, у якому від початку турніру (а це грудень 2018 – і до сьогодні) впевнено лідирують юні футболісти Заболотівського центру дитячої та юнацької творчості (база Іллінецького ліцею) під керівництвом Ярослава Ярославовича Гнатюка. І знову чергова перемога, яка у підсумковому заліку впевнено укріпила за нашими спортсменами 1 місце. Команда позашкілля Заболотівської ОТГ достроково і впевнено перемогла у відкритому чемпіонаті Коломийського району, залишивши далеко позаду десяток команд з Прикарпаття.

Щиро вітаємо діток та їхнього тренера з перемогою! Дирекція ЦДЮТ висловлює щирі слова подяки голові Заболотівської ОТГ Іванові Дмитровичу Танюку за підтримку та активне сприяння для участі у змаганні.