Проведено чергові сходи громадян в старостинських округах Заболотівської ОТГ

Фото без описуВкотре пройшли чергові сходи громадян в старостинських округах Заболотівської селищної ради ОТГ. Так, 12 лютого відбувся схід громадян в Рудниківському та Троїцькому старостинських округах.

В даних заходах взяли участь робоча група від Заболотівіської селищної ради ОТГ на чолі з головою селищної ради ОТГ Танюком Іваном Дмитровичем. Збори громадян розпочалися зі звіту голови селищної ради та в.о. старост перед місцевими жителями які прийшли на зустріч, про все те, що змогли зробити за минулий рік та намітили пріоритетні питання та завдання над яким  будуть працювати в подальшому.

По закінченню присутні мали змогу послухати святковий концерт за участю аматорів та  учасників художньої самодіяльності старостинських округів