Відбулося шанування відомої української поетеси Лесі Українки

Дата: 26.02.2019 10:01

Леся Українка пройшла великий шлях перемоги духу над стражданням тіла і проявами буденності життя. Вона – донька  фантазії, вона – Мавка, бояриня, віща Кассандра.

В день народження цієї видатної жінки 25 лютого 2019 року в селі Іллінці Заболотівської селищної ради ОТГ відбулися заходи в яких взяли участь працівники культури Заболотівської селищної ради ОТГ з покладанням квітів до пам’ятника Лесі Українки.

У книгозбірні села зав. бібліотекою Оксаною Василівною Кознюк проведено поетичний дайджест «Ні я жива! Я буду вічно жити». З захопленням присутні слухали декламування поезій юними читачами: Соломією Антемко, Ілоною Савчук, Вікторією Яківчук, Оксаною Пилип'юк.

Цікавим доповненням заходу був перегляд  документального фільму про Лесю Українку.

Всі бажаючі мали змогу дізнатися більше про життя і творчість поетеси з  книжкової виставки  «Вітрила її долі».

З великою пошаною про видатну українську поетесу до присутніх звернувся наш краянин, поет, просвітянин Мирослав Петрович Попадюк і зачитав свій вірш присвячений Лесі Українці.

Як я умру на світі запалає

Покинутий вогонь моїх пісень,

І стримуваний пломінь засіяє,

Вночі запалений, горітиме удень.

Так писала відома українська поетеса Леся Петрівна Косач