До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

Дата: 28.02.2019 16:47

З  березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій.

Для домогосподарства, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватися готівкою.

Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року,її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ „Ощадбанк” для подальших розрахунків з надавачами послуг. Тобто розрахунки за спожиті по­слуги за цих осіб з підпри­ємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсиданти будуть повідомлені СМС повідомленнями про розрахунки субсидією з підприємствами, які надають житлово-комунальні послуги та отримають інформацію про необхідність, у разі потреби, здійснити доплату власними коштами за спожиті послуги.А економні громадяни зможуть отримати готівкою кошти невикористаних субсидій.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам-Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії  буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсію – АТ „Ощадбанк” шляхом виплати субсидії через  банківський грошовий переказ ( для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач повинен оплатити спожиті послуги, оскільки наявність простроченої заборгованості позбавляє права на подальше отримання державної підтримки.