Нарада у голови селищної ради ОТГ

Фото без опису04 березня  2019  року голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк провів  щотижневу нараду, за участю своїх заступників, в.о. старост, начальників відділів виконавчого апарату селищної ради, керівників установ і організацій Заболотівської громади.

Під час засідання голова селищної ради ОТГ наголосив на важливості проведення активної роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо заборони спалювання сухої трави яке може призвести до надзвичайних ситуацій.

Крім того, Іван Дмитрович підняв питання щодо дотримання  в  роботі  правил внутрішнього трудового розпорядку та виконання посадових інструкцій працівниками виконавчого апарату та старостинських округів Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади;

Водночас, було розглянуто ряд актуальних питань серед яких: виконання бюджету, написання проектів, харчування дітей в закладах освіти, ліквідації стихійних сміттєзвалищ,  роботи клубів та бібліотек, надання адміністративних та соціальних послуг щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Голова селищної ради ОТГ Іван Танюк під час наради представив усім присутнім новопризначеного начальника Заболотівського ККП  Чернявського Анатолія Андрійовича.

На закінчення Іван Дмитрович окреслив основні завдання виконавчого апарату селищної ради на поточний тиждень та дав відповідні вказівки і доручення працівникам виконавчого апарату та керівникам установ Заболотівської громади.