Засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ОТГ

Дата: 06.03.2019 13:55

05 березня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної об’єднаної територіальної громади, яке пройшло під головуванням селищного голови ОТГ Івана Танюка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Під час засідання члени виконкому розглянули та прийняли важливі рішення, зокрема «Про програму соціально-економічного розвитку Заболотівської селищної ради ОТГ на 2019», «Про стан соціального захисту населення Заболотівської селищної ради ОТГ».  Також було заслухано звіт в.о. начальника Заболотівського ККП по підсумках фінансово-господарської діяльності за 2018 рік. За результатами розгляду питань та звернень виконкомом прийнято відповідні рішення.