Відбулося засідання постійної з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу

Фото без опису15 березня 2019 року в Заболотівській селищній раді ОТГ  відбулося засідання постійної депутатської комісії  з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу. Було розглянуто проекти рішень земельних питань, які будуть внесені на розгляд чергової 11-ї сесії Заболотівської селищної ради ОТГ. Проведення пленарного засідання сесії заплановане на 21 березня 2019 року. В засіданні комісії взяли участь перший заступник голови селищної ради Любов Ленькавська та заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш.  Комісія працювала під керівництвом голови постійної комісії Ярославом Гаврилком.